Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,24 czerwca
Imienieny:
Danuta, Emilia, Jan
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
IV edycja konkursu SOŁECT@ w sieci właśnie wystartowała
obrazek

Rozpoczynamy przyjmować zgłoszenia do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą, wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”. 

Do połowy września administratorzy wiejskich stron internetowych z całej Polski będą mogli zgłaszać swoje strony naszego konkursu. 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Minister Cyfryzacji – Anny Streżyńskiej. 

Jak co roku staramy się udoskonalić regulamin konkursu, aby uwzględniał on uwagi, które otrzymujemy od jego uczestników oraz naszych partnerów. Poniżej przedstawiamy zmiany w regulaminie w stosunku do lat poprzednich: 

Portal Naszawioska.pl

Jak w poprzednim roku warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja swojej strony do portalu. Ponadto rozszerzamy konkurs o strony zakładane na portalu. Będą one oceniane niezależnie od stron założonych poza portalem. Chcemy w ten sposób wyróżnić te społeczności lokalne, które najlepiej wykorzystują nasze narzędzie. Strony te nie będą jednak konkurowały ze stronami zakładanymi niezależnie od portalu. Nowe twarze

Finaliści i zwycięzcy poprzednich edycji konkursu nadal reprezentują bardzo wysoki poziom na tle innych stron internetowych. Dlatego w tym roku postanowiliśmy ich wykluczyć z udziału w konkursie, aby dać szansę nowym stronom szansę na wyróżnienie. 

 

Więcej informacji znajduje się na strone www.konkurs.kss.org.pl 

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ